Dlaczego stworzyliśmy Heliodon?


Wiele osób uważa, że budowanie jest jak wyczerpująca choroba. Dzieje się tak, ponieważ budowa to złożony proces z wieloma formalnościami, stresującymi sytuacjami i trudnymi do przewidzenia wydatkami. Uważamy, że może być dokładnie na odwrót. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, budowanie nabiera nowej jakości. Jest to czas, przez który można przejść z radością i lekkością. Nasi inwestorzy twierdzą nawet, że budowanie to jeden z najpiękniejszych etapów ich życia.

Jako rodzinna firma wiemy, jak ważne są solidne fundamenty.


Firma Heliodon to rodzinne przedsiębiorstwo założone przez zespół doświadczonych Inżynierów Budownictwa. W stworzenie firmy włożyliśmy blisko 30 lat doświadczenia w branży budowlanej. Kadra firmy Heliodon to grupa inżynierów posiadających na swoim koncie liczne referencje z realizacji budów na terenie całego kraju – od realizacji mniejszych projektów indywidualnych, do budowy największych inwestycji, jak galerie handlowe czy hale widowiskowo-sportowe.

Oprócz budynków, budujemy także dobre relacje.


Partnerzy i klienci doceniają przede wszystkim naszą rzetelność i terminowość. Często słyszymy, że powierzając realizację w nasze ręce, nie trzeba się już niczym martwić. Z największą starannością realizujemy zarówno inwestycje budowlane dla przedsiębiorców jak i prywatne projekty domów jednorodzinnych.

W jaki sposób działamy?


Co oferujemy?


Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych od podstaw do wykończenia pod klucz. Specjalizujemy się w budowie:

  • domów jednorodzinnych
  • centrów szkoleniowych
  • klinik medycznych
  • budynków biurowych i magazynowych
  • pensjonatów, restauracji, hoteli

Działamy na terenie Krakowa i w jego okolicach.