Jak wygląda współpraca z nami?


Podstawą współpracy z generalnym wykonawcą jest projekt.

Dzięki współpracy z bardzo dobrymi pracowniami architektonicznymi możemy rozszerzyć naszą ofertę również o przygotowanie projektu budowlanego, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przygotowanie projektów wykonawczych.

Biznes robimy tylko wspólnie.

Powierzając nam realizację Waszego przedsięwzięcia stajemy się Waszym partnerem biznesowym. Możecie być pewni, że umowa z nami to zawsze relacja 'win-win'. Dzięki temu mamy jeden wspólny cel – jest nim realizacja Waszego projektu na wysokim poziomie.

Budowa to wielka odpowiedzialność.

Ten etap realizacji projektu jest procesem złożonym, który wymaga solidności i dobrej komunikacji z Inwestorem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bardzo dobrym wykonawcom całe jego ryzyko przejmujemy na siebie. We współpracy z nami przebieg budowy jest dla Inwestora czytelny, a dzięki dogodnemu systemowi płatności przewidywalny i bezpieczny.

Końcowym efektem procesu budowlanego jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. W zależności od potrzeb naszych klientów służymy pomocą również przy jego uzyskaniu.

Waszym budynkiem opiekujemy się do końca.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to również zadanie generalnego wykonawcy. Współpracując z nami możecie być pewni, że Wasz nowy budynek również podczas eksploatacji objęty będzie opieką fachowców. Dla klientów z branży mieszkaniowej, dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami z branży nieruchomości, możemy zaoferować ciekawe warunki wynajmu długoterminowego gotowych lokali.