Firma budowlana Heliodon
Firma budowlana Heliodon - strona główna O nas Oferta Jak budować Kontakt Rzetelna firma
o firmie

Firma Heliodon to rodzinne przedsiębiorstwo założone przez zespół doświadczonych Inżynierów Budownictwa. W stworzenie firmy włożyliśmy blisko 30 lat doświadczenia w branży budowlanej. Kadra firmy Heliodon to grupa inżynierów posiadających na swoim koncie liczne referencje z realizacji budów na terenie całego kraju – od realizacji mniejszych projektów indywidualnych, do budowy największych inwestycji, jak galerie handlowe czy hale widowiskowo-sportowe.

Firma Heliodon jest inicjatywą dedykowaną dla klientów indywidualnych marzących o swoich czterech kątach. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych z pełną obsługą inwestycji. Naszym celem jest, aby budowa domu dla naszego klienta była czystą przyjemnością...10 miesięcy ciężkiej pracy – bierzemy na siebie.

Nasza oferta kierowana jest do osób, chcących powierzyć jednej firmie cały proces budowy domu – którzy zyskują pewność, że budowa będzie zrealizowana od początku do końca terminowo i w zgodzie z najwyższymi standardami.